• Wyrób własny

  • Hensel

  • Eaton Electric

  • Rittal

Proponujemy również sprzedaż szafek i rozdzielnic na specjalne zamówienie, nietypowych według projektu.

Szafki te wykonane są z najwyższej jakości blach dostępnych na polskim rynku

 

Producent systemów rozdzielczych i elektroinstalacyjnych.
W ofercie posiadamy obudowy dedykowane do montażu osprzętu modułowego typu KV ,
puszki DK oraz system rozdzielnic typu Mi

Jako producent rozdzielnic oferujemy wykonawstwo
rozdzielnic na bazie systemu obudów „Mi”
dostępność tego systemu na magazynie
pozwala nam skrócić czas wykonania rozdzielni
do minimum.

Firma Eaton posiada w swojej ofercie szeroką gamę rozdzielnic przeznaczoną dla budownictwa mieszkaniowego oraz do zastosowań przemysłowych. W ofercie przeznaczonej dla budownictwa można znaleźć zarówno szafki plastikowe, dla aparatury modułowej na prąd znamionowy do 63A, jaki i szafy do których możliwy jest

montaż urządzeń pracujących z obciążeniem do 2500A. Każdą z tych rozdzielnic cechuje łatwa i elastyczna zabudowa, bezpieczeństwo użytkowania oraz, co nie jest bez znaczenia, estetyczne wykonanie

 

 

Szafki podtynkowe i natynkowe – Global Line, City Line, BC oraz FKV są modelami szafek podtynkowych oraz natynkowych stanowiących uzupełnienie bogatej oferty      osprzętu firmy Eaton Electric.

 Rozdzielnice płytkie BF – Płytkie rozdzielnice BF, została one zaprojektowane z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej.

Rozdzielnice BP – Nowa rodzina rozdzielnic BP jest uzupełnieniem oferty w zakresie obudów do 630A. Konstrukcja umożliwia łączenie rozdzielnic natynkowych zarówno szeregowo jak i pionowo. Nowy sposób mocowania szyn nośnych umożliwia elastyczną zabudowę wnętrza rozdzielnicy.

Rozdzielnice Profi Line – Rozdzielnice Profi Line to jeden z najbardziej elastycznych systemów obecnie na rynku . Jest to zasługą przemyślanej konstrukcji opierającej się na znormalizowanych elementach.

Rozdzielnice SVTL – do zabudowy  szeregowej –

Rozdzielnice do zabudowy szeregowej SVTL są rozszerzeniem rodziny Profi Line. Przystosowane są do pracy z prądem znamionowym do 2500A.

 

xEnergy – nowy, zintegrowany system firmy Eaton, został opracowany z myślą o wykorzystaniu do zasilania infrastruktury budynków o prądach do 4000A

Siła innowacji i wysoki poziom profesjonalizmu w procesie produkcji to standardy firmy Rittal. High-tech we wszystkich miejscach produkcyjnych
umacnia te oczekiwania. Najnowsza technika i procesy wytyczające przyszłe standardy gwarantują innowacyjne rozwiązania w dziedzinie szaf sterowniczych i obudów, których jakość i ekonomiczność nie mają sobie równych.

W pełni automatyczne odcinki spawania, montowania i wyposażania tworzą innowacyjną podstawę, a ekologicznie procesy produkcyjne, takie jak spawanie plazmowe lub elektroforezowe gruntowanie zanurzeniowe gwarantują niezmienne standardy produktowe.

To jedne z wielu zalet firmy RITTAL  światowego lidera w produkcji kompletnej innowacyjnej technologii szaf sterowniczych i obudów, w skład których wchodzą między innymi:

 

  • systemów szaf sterowniczych
  • systemów zabudowy elektroniki
  • klimatyzacji systemowej
  • rozdziału mocy
  • rozwiązań IT
  • systemów komunikacji
  • systemów terminali interaktywnych

Szafy pełnogabartowe

 ES – pojedyncza szafa z zespawanymi ścianami bocznymi .
TS 8 – system szaf Top, platforma systemowa do zadań indywidualnych. Każda szafa jest ze wszystkich stron dostępna, nadaje się wyśmienicie do zadań specjalnych .

Systemy pulpitowe

Funkcjonalność i zmienność są podstawowymi cechami wszystkich systemów pulpitów Rittal.
Perfekcyjne konstrukcje dają więcej korzyści pod względem montażu
bezpieczeństwa i obsługi..